Kayıt olun

Üyelik Sözleşmesi

1. Taraflar

Bu Üyelik Sözleşmesi (“Sözleşme”), www.enuygunlar.com web sitesine (“Site”) üye olmayı seçen kullanıcı (“Üye”) ve Site işletmecisi (“Şirket”) arasında, Üye’nin Site’ye üye olma işlemi sırasında elektronik olarak onayladığı tarihte yürürlüğe girer.

2. Sözleşmenin Konusu

Sözleşmenin konusu, Üye’nin Site üzerinde sunulan hizmetlerden yararlanma şartlarının ve tarafların hak ve yükümlülüklerinin belirlenmesidir.

3. Üyelik Şartları

a. Üye, Site’ye üye olurken verdiği bilgilerin doğru ve güncel olduğunu taahhüt eder. b. Üye, Site kullanımı sırasında karşılaşabileceği her türlü hukuki, cezai ve mali sorumluluğun kendisine ait olduğunu kabul eder. c. Üye, Site üzerindeki hizmetleri yalnızca yasal amaçlar için kullanmayı taahhüt eder.

4. Haklar ve Yükümlülükler

a. Şirket, Üye’ye Site üzerinde belirtilen hizmetleri sunma hakkına sahiptir. b. Şirket, gerekli gördüğü takdirde, önceden haber vermek koşuluyla, hizmetlerinde ve Sözleşme metninde değişiklik yapma hakkını saklı tutar. c. Üye, Şirket’in sunduğu hizmetleri kullanırken, tüm yerel, ulusal ve uluslararası kanunlara uymakla yükümlüdür.

5. Gizlilik ve Kişisel Verilerin Korunması

Şirket, Üye tarafından Site’ye üyelik sürecinde veya Site kullanımı sırasında verilen kişisel verileri, ilgili mevzuata uygun olarak işleyecek ve koruyacaktır. Üye, kişisel verilerinin işlenmesine ilişkin detaylı bilgi için Site’nin Gizlilik Politikası bölümüne başvurabilir.

6. Çeşitli Hükümler

Bu Sözleşme, Üye’nin Site’ye üye olmasıyla birlikte yürürlüğe girer ve Üye’nin Site üyeliği sona erene kadar geçerli olur. Taraflar, Sözleşme hükümlerine uymayan herhangi bir durumda, uyuşmazlığın çözümü için [Yerel Yargı Mercii] nezdinde dava açma hakkına sahiptir.